Ładowanie...

Kościół Parafialny

(od 04.11.2019 r. do 10.11.2019 r.)
Poniedziałek 07:00

1. + Jan Pietryka – rozpoczęcie Mszy św. greg – of. mama
2. + Kazimierz Data – of. bratowa z Katowic

Poniedziałek 17:00

1. + Stanisław Sobota – of. Żona z rodziną

Wtorek 07:00

1. + Jan Pietryka – gr. 2
2. + Kazimierz Data – of. bratowa Zdzisława

Wtorek 17:00

1. + Józef Jakieła – comiesięczna – of. brat z rodziną

Środa 07:00

1. + Maria Pytlak – comiesięczna – of. rodzina
2. + Jan Pietryka – gr. 3

Środa 17:00

1. + Maria i Władysław Rzepka; +Stefania Buczkowicz oraz +Rodzice

Czwartek 07:00

1. O powołania kapłańskie i zakonne
2. + Kazimierz Data – of. chrześniak Andrzej z Karoliną

Czwartek 17:00

1. + Jan Pietryka – gr. 4

Piątek 07:00

1. + Jan Pietryka – gr. 5
2. + Kazimierz Data – of. chrześniak Łukasz z rodziną

Piątek 17:00

1. W 18. rocz. urodzin Emilii o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu oraz opiekę Maryi ­ – of. rodzice i siostra
2. + Zofia i Stanisław Pytlak – of. córka

Sobota 07:00

1. + Marcin Pomykała – of. żona

Sobota 17:00

1. + Jan Pietryka – gr. 6
2. + Stanisław Olejko – of. żona Janina

Niedziela 07:30

1. + Ludwika i Władysław Rzepka – of. córka Bożena z rodziną
2. + Ignacy i Aniela Buczkowicz – of. córka Anna

Niedziela 11:00

1. + Za Parafian
2. + s. Lucyna i Karolina; +Rodzice – of. rodzina

Niedziela 16:30

1. + Jan Pietryka – gr. 7




Kaplica pw. św. Józefa

(od 04.11.2019 r. do 10.11.2019 r.)
Poniedziałek 17:00

1. + Aniela Gałkowska – gr. 4
2. + Kacper i Jakub Owsiany – of. koledzy z klasy Jakuba

Wtorek 17:00

1. + Jan Kamiński; +Rodzice Jana – of. rodzina

Środa 17:00

1. + Stanisław Szuma – w 15-roczinę śmierci – of. Żona

Czwartek 17:00

1. + Grzegorz Wolanin – of. koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej

Piątek 17:00

1. + Józef Dereń oraz + rodzice po obu Stronach – of. żona Józefa

Sobota 07:00

1. + Józef Rachwał – comiesięczna – of. żona

Niedziela 09:30

1. + Katarzyna Rzepka – comiesięczna – of. syn Stanisław z rodziną
2. + Władysław i Aniela Pytlak – comiesięczna – of. córka Janina

Niedziela 15:00

1. + Aniela Gałkowska – gr. 10